AHOY SHOP (kousek s sebou)

Viděli jste jedno z jedinečných vystoupení crazy dance skupiny Ahoy? Nestačili jste si u ahoydealera zajistit trvalou vzpomínku na večer se skupinou Ahoy? Je vám smutno bez plnokrevného pánského popu? Nebo dokonce vůbec netušíte o co jde?

Pak je tu řešení: Ahoy na digitálních nosičích a tričkách

AHOY CD MULTIDISK

CD AHOY MULŤÁK miluje vaše hifiny, discmany, autopřehrávače i kompjůtry. Najdete na něm klasické stopy, které přehrajete na jakémkoli cd přehrávači. Pokud tento mulťák zasunete do PC, na vašem monitoru se rozzáří AHOY v celé své kráse. AHOY vám zatančí a zazpívá v sestřihu z různých vystoupení, ve videoklipu s megahitem Baobab i v bohaté fotogalerii.

To vše za jedinečnou a neopakovatelnou cenu: 99,-Kč

AHOY DVD

Jedinečný audio-vizuální zážitek Vám až do domovů přináší tento digitální video disc. Laserový paprsek přehrávače Vám zprostředkuje záznamy z vystoupení na Farmě Bolka Polívky, ze střechy šumperského divadla, plesu SPŠ a dalších vystoupení. Dále Vás roztančí videoklipem megahitu Baobab, audiosekce nabízí sedm nejžádanějších pecek a samozřejmě nechybí ozvučená fotogalerie.

To vše za jedinečnou a neopakovatelnou cenu: 149,-Kč

AHOY TRIČKO

Samozřejmě krásně barevné s výšivkou AHOY na prsou a se sluníčkem na zádech. Vhodné zejména pro ladné křivky žen a dívek. S tímto tričkem se stanete nezapomenutelnou královnou každého večírku. Každý pozná, komu fandíte a kdo fandí Vám. Všichni pánové ze skupiny AHOY milují děvčata a ženy v AHOYtričku.

Láska z AHOY za jedinečnou a neopakovatelnou cenu: 199,-Kč

SPECIÁLNÍ NABÍDKY

Pokud si vyberete z naší nabídky víc než jednu věc, pak tu je pro vás speciální kombinovaná nabídka, samozřejmě se slevou:

  • TRIČKO + CD MULTIDISK 249,- KČ
  • TRIČKO + DVD 299 KČ
  • TRIČKO + CD MULTIDISK + DVD 399 KČ

    Objednávejte na adrese: zde!!!