SLOUPEK

Kafkova země

Ministr informatiky Vladimír Mlynář zažil na vlastní kůži to, co jiní občané zažívají dnes a denně. Státní šikanu. Na rozdíl od mladého politika ale obyčejní smrtelníci nemají zbraně stejného kalibru, který mi by se mohli bránit. Nejsou ministry, mohou si leda najmout advokáta. Mají-li na to.

Mojenoviny.cz > Regionální zpravodajství > Moravskoslezský deník > Zpravodajství

Regionální hitparáda: Ahoy převálcovali Rock& Roll Band M. Woodmana

Ostrava Po prvním březnovém týdnu to už vypadalo, že Rock& Roll Band Marcela Woodmana nebude mít problém v základním kole regionální hitparády České televize zvítězit - a nadělit si tak dárek k patnáctiletém výročí kapely. Ale pozor, hitparádové kolo trvá ve vysílání Dobrého rána z Moravy a Slezska vždy dva týdny! A právě druhý soutěžní týden byl pro rock'n'rollovou partu zrádný, rozverní, veselí Ahoy, kteří o sobě tvrdí, že roztančí jakýkoliv kout země, je převálcovali - a do bojů o klip čtvrtletí překvapivě postupují s písní Baobab právě oni!


Reklama

Vytisknout článek Poslat článek e-amilem

Moravskoslezský deník - 15.3.2005

pořadí interpret skladba hlasů

1. Ahoy Baobab 1102

2. M. Woodman Jedu do Lhoty 653

3. Mimostojící Vstoupil jsem 442

4. Narvan L. O. V. E. 412

5. Filip M. Pod kůží 311

Celkem hlasovalo 2920 diváků. Uplynulé kolo je unikátní ještě jednou věcí: bez 80 hlasů se do něj svými hlasy zapojily tři tisícovky diváků České televize a čtenářů Moravskoslezského deníku, Olomouckého dne, Zlínských novin a Rovnosti. A to je nový rekord regionální hitparády! Padne v dalším kole? O tom rozhodnete právě vy svými hlasy, tady je nová pětice interpretů, která se o ně uchází:

Klip číslo 1: Ten Sticks - Růžový brýle

Klip číslo 2: Hradišťan - Modlitba za vodu

Klip číslo 3: Pavel Novák - Nádherná

Klip číslo 4: Doga - Poletuju

Klip číslo 5: Project - Project

Hlasovat můžete prostřednictvím SMS zpráv na čísle 900 11 04, pro vylosované výherce jsou připraveny také zajímavé ceny.

Své hlasy posílejte ve formátu HIT RANO číslo klipu JMÉNO PŘÍJMENÍ MĚSTO. Cena 1 SMS je 4 Kč. Službu technicky zajišťuje ATS Praha. Výsledky tohoto kola se dozvíte v úterý 15. března v Moravskoslezském deníku, Olomouckém dni, Zlínských novinách a Rovnosti.

Známka č. 1Známka č. 2Známka č. 3Známka č. 4Známka č. 5

Hodnocení článku

Průměrná známka: 0,00
Známkování článku
Hlasovalo: 0
hlasujte kliknutím na známku

Reklama

Copyright VLTAVA-LABE-PRESS, a. s., 2000, všechna práva vyhrazena.

Používáme informační servis ČTK.

Publikování nebo šíření obsahu mojenoviny.cz je bez písemného souhlasu VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., zakázáno.

Zpravodajství ve formátu RSS